Jsme nestátní nezisková organizace, která se v oblasti adiktologie, psychologického a sociálního poradenství pohybuje již od roku 1998. Všichni naši pracovníci i spolupracovníci jsou dlouholetými zkušenými odborníky a profesionály ve svém oboru.

V posledních letech jsme zaznamenali narůstající počet rodin, které se na nás obrací se žádostí o pomoc při péči o své blízké, zejména o seniory. Ale obrací se na nás stále častěji i samotní senioři. Z tohoto důvodu jsme se v roce 2021 rozhodli rozšířit naše aktivity o novou službu – poradenství pro neformální pečující a seniory. V současné době tedy nabízíme komplexní sociální a psychologické poradenství pro seniory, pečující i celé jejich rodiny.

Ukážeme Vám, jak lze o blízkého člověka pečovat doma a kam se můžete obrátit se žádostí o pomoc – ať už se jedná o zdravotní péči, sociální služby, dávky nebo třeba zdravotnické pomůcky. Komplexní a individuální přístup k péči o Vaše blízké je pro nás samozřejmostí.

V nadcházejících měsících plánujeme celou řadu aktivit nejen pro seniory, ale také právě pro pečující osoby. Naším cílem je vytvářet bezpečné podmínky a příležitosti pro to si oddechnout, načerpat síly, dozvědět se užitečné novinky např. z oblasti zdravotní péče, potkat se, pobavit se, sdílet zkušenosti, získat nové kontakty a pevně věříme, že i přátele.

Připojte se k nám a buďte součástí komunity, která se s láskou a péčí stará o své blízké a nezapomíná při tom ani na sebe a své vlastní potřeby.